Компанія Igrosoft завжди відрізнялась від інших наявністю ігор з оригінальною тематикою. Наприклад, чимало існує автоматів на тему автомобілів. А ось Ігрософт розробив слот про гараж. Для чоловіків це місце не тільки для зберігання машини, а й кімната для психологічного розвантаження. Саме такою діяльністю і займається основний герой відео-слоту. Ігрові автомати гараж – це те, що допоможе розслабитись після важкого дня. За обертанням барабанів Ви і не помітите, як швидко промайнув час.

Спочатку може здатися, що ця гра підходить лише чоловікам, але це не так. Ігрові автомати garage після оновлення у 2009 році стали більш цікавими. Графіка покращилась і з’явилася система гарних виплат. Якій жінці це не сподобається?!

Оформлення ігрових автоматів Гараж

Основним стилем, присутнім у відео-слоті є мінімалізм. Гамма кольорів представлена у темних тонах, яскравих моментів майже немає. Основне поле для гри представляє собою двері гаражів. Коли гравець почне гру у емуляторі, наважившись відчинити двері, він ніколи не пожалкує. Адже тут можна знайти багато цікавого і корисного для себе. Провідником у азартний світ слугує робітник, завзятий любитель своєї справи. Запустивши ігровий автомат garage одразу на екрані з’являється цей чоловік. І надалі, він зможе допомогти зрозуміти правила гри.

Тут можна побачити 5 барабанів та 9 ліній виплат. На один активний ряд можна ставити максимально 25 кредитів. Якщо геймер збирається використати всі 9 рядів, то списано буде 225 кредитів.

Різновиди символів для ігрових автоматів garage

Розрізняють основні або базові символи, які містить ігровий автомат garage. До них зображення з тематикою ремонту машин. Щоб стати переможцем потрібно зібрати комбінацію з 3 однакових символів.

Найвищу ціну має зображення головного логотипа гри. Існують і інші основні символи: вогнегасник, каністра з маслом, запалювальні свічки.

Спеціальні символи в ігровому автоматі garage

Наступний тип символів – це спеціальний. У даному автоматі їх всього 3:

Wild – зображення зв’язки ключів від «Mersedes». Цей символ може замінювати усі базові зображення або самостійно формувати виграшну комбінацію.

Замок – при появі на екрані 3 таких зображення, автоматично відкривається гра з ключами.

Ящик по-іншому називається бонус. При випадінні 3-х ящиків, відбувається запуск тематичної гри.

Спеціальні символи додають шанс гравцям на перемогу і дозволяють пограти додатково у бонусні раунди.

Огляд ігрових автоматів гараж для того, щоб грати безкоштовно

Головний герой тут звичайна людина, яка весь свій вільний час присвячує гаражу. Даний автомат має великий попит серед геймерів будь-якого віку.

На перший погляд, ігрові автомати гараж безкоштовно можуть здатися дуже мультяшними й дитячими. Але, графіка тут на вищому рівні. Ставки можна робити від 1 монети до 25 на одну лінію. Всього активних ліній може бути використано дев’ять. Щаслива комбінація утворюється на основі символів, притаманних цій грі. Основний режим автомату передбачає формування переможної комбінації. Також є можливість спробувати бонусний режим, щоб грати в автомати гараж безкоштовно. Він стає доступним після того, як випадають 3 однакових зображення. Цей етап складається з двох процесів. В першому треба знайти інструменти, а в другому підібрати ключі. У випадку проходження всіх рівнів гравець відкриває гараж, де стоїть гарне авто, і отримує гроші.

Різновиди бонусних ігор в ігрових автоматах гараж безкоштовно

Цей відео-слот пропонує своїм користувачам 2 різних гри. Вони відкриваються після випадіння 3-х однакових елементів. Надалі розглянемо кожну з них окремо.

Бонусна гра з назвою «Ящики»

Після активації 3-х символів з намальованими ящиками, запускається гра. На екрані з’являться 5 однакових коробок з дерева, під якими сховане множення. Лише під однією з них знаходиться полісмен з табличкою «Стоп». При відкритті цієї коробки гра миттєво завершується. Якщо поліціянт випав при відкритті першого ящика, грати надалі вже немає сенсу.

Бонусна гра «Wild»

Цей бонусний раунд відкривається тоді, коли Вам вдалось зібрати 3 ключі. Ігрові автомати гараж онлайн безкоштовно дають в цій грі здобути максимальний розмір виграшу. Тобто є варіант отримати 155 тисяч кредитів. Для цього мають бути почергово відкриті 5 замків. Кожен ключ відкриває певний множник, який збільшує загальну ставку, і при цьому зростає баланс.

У разі відкриття всіх замків, без промахів, окрім грошового приза можна виграти машину.

Як правильно грати в ігрові автомати гараж онлайн безкоштовно

Як вже стало відомо, ігрові автомати гараж грати безкоштовно містять 8 різних видів символів. Для успішного початку, усім користувачам рекомендовано вивчити правила гри у слоти. Щоб це зробити, на екрані потрібно знайти вкладку «Допомога», в якій детально розписані данні про автомат, список виплат, та зазначені головні принципи бонусних раундів. Кнопка «max bet» допоможе встановити розмір ставки. Наступний крок – вибір кількості ліній, на яких будуть створені комбінації для перемоги. Після виконання усіх вищезазначених кроків, можна переходити до запуску барабанів. Тут дозволяється самостійно обрати спосіб їх запуску. Він може бути як автоматичним, так і механічним, тобто у ручному режимі. Користувач має вирішити сам, як йому зручніше.

Додаткові відомості по те, як грати в автомати гараж безкоштовно

Загалом, гра нараховує 5 барабанів, де у процесі будуть створені комбінації. Виграшною називається та комбінація, яка бере початок або з першого або п’ятого барабана. Комбінація може містити 8 різних зображень. Розмір винагороди залежить від кількості однакових символів. Такий вид слотів зустрічається дуже рідко, адже тут комбінація складається справо на ліво і навпаки. Саме тому ігрові автомати гараж грати безкоштовно приваблюють багато нових гравців.

Де можна грати в ігрові автомати гараж безкоштовно?

Завдяки швидкому розвитку азартної онлайн індустрії, стало можливим грати поза межами квартири чи офісу. Тепер у всіх власників смартфонів є можливість пограти у будь-яку вільну хвилину. Грати в ігрові автомати гараж безкоштовно можливо з мобільного. Для цього потрібно лише зайти на офіційний сайт казино, і завантажити спеціальний додаток. З цією задачею дуже легко справитись, особливо якщо Ви вже хоч раз в житті встановлювали якусь гру на телефон. Мобільна версія автомату працює навіть швидше ніж звичайна, тому грати тут буде дуже цікаво. Також, за встановлення слоту на телефон, Вам додатково будуть нараховані бонуси, якими в подальшому можна буде скористатись.

Загальні враження від слоту Гараж

Завдяки незвичайній тематиці та цікавому оформленню, гра знайшла багато шанувальників. Спокійна атмосфера допоможе розслабитись і створити навколо себе комфорт. При виконанні певних задач гравець буде нагороджений грошовими призами. Розмір подарунків нікого не залишить байдужим.